Kalendář akcí | Příměstské tábory

Nenechejte si ujít žádnou z připravovaných akcí. 

 

PŘIHLASTE SE NA ONLINE SCHŮZKU, NA KTERÉ BUDOU VEŠKERÉ INFORMACE O PLÁNOVANÝCH AKCÍCH PRO ROK 2023. SCHŮZKA PROBĚHNE 31.1.2023 V 18:00 a 7.2.2023 v 18:00. POKUD JSTE NEBYLI POZVÁNI, NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT, ABY JSTE O ŽÁDNOU INFORMACI NEPŘIŠLI.

 

Veškeré termíny a témata naleznete v kalendáři akcí.

Pro příští rok jsme se rozhodli, že podpoříme rodiny, které na tom nejsou úplně finančně nejlépe nebo se rodič o dítě stará sám a bude rád, když může své díte dát do rukou instruktorů, které baví s dětmi blbnout, sportovat a vymýšlet prostě zábavu, aby děti byly spokojené.

Na každém turnusu uvolníme 3 místa pro takovéto děti, které budou mít turnus zdarma. 

Každý se může dostat do nenadále situace a tak chceme, aby si i takové děti užili léto a našli nové kamarády, protože vidět štastné tvářičky je náš cíl!

Závazné přihlášení a jeho podmínky

Zákonný zástupce odesláním této přihlášky (viz níže), souhlasí s použitím jeho osobních údajů, s pořizováním a použitím fotodokumentace, videozáznamů a audiozáznamů v souladu se zákonem č.101/2000 sb. o ochraně osobních údajů. Poskytovatel se zavazuje shromažďovat osobní údaje dětí jen pro svou potřebu z důvodu konání dětského tábora, pro účely jejich pojištění po dobu pobytu zde, za účelem zajištění zasílání nabídek akcí pořádaných poskytovatelem.

Dále zákonný zástupce souhlasí a prohlašuje, že byl seznámen s obchodními podmínkami příměstských táborů Hravý Klaun veškerých poplatků, které si objednal prostřednictvím on-line přihlašovacího formuláře a informacích na těchto webových stránkách. 

PLATEBNÍ ÚDAJE

POUZE PŘEVODEM NA NÍŽE UVEDENÝ ÚČET

- č.ú. 231522156/0600, VS - datum narození dítěte, do poznámky jméno příjmení dítěte, částka 2999,- Kč

STORNO PODMÍNKY

300 CZK do 20.5.2023

50% z ceny turnusu týden před zahájením turnusu, na které zákonný zástupce přihlásil své dítě (děti) 

100% z ceny turnusu den před zahájením turnusu, na které zákonný zástupce přihlásil své dítě (děti) 

0 CZK v případě náhradníka z Vaší strany

300 CZK při doložení lékařského potvrzení z neúčasti z důvodu nemoci nebo úrazu

0 CZK v případě vládních nařízení (pandemie), kdy se některý z turnusů neuskuteční

 

Všechny žádosti o vrácení peněz včetně zrušení táboru podejte prosím písemně prostřednictvím e-mailu: hravyklaun@seznam.cz

Veškeré storno platby a vrácení peněz se vyřizuje až po skončení všech turnusů s tím, že pořadatel si vyhrazuje termín pro vyřízení všech žádostí do 31. 08. 2023.

Přihláška 

POKUD BY BYLO COKOLIV NEJASNÉHO, NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT - SKRZE TÁBORŮ PŘEDEVŠÍM NA ČÍSLO 739 827 142